o nas

beata
Beata… Pani Beata…. Pani Beata Bratuś!
Właścicielka i dusza OGRODU SPA. Czuwa nad wszystkim. Widzi wszystko i wie wszystko. Spokój, ciepło, cierpliwość i empatię równoważy energią, otwartością i odrobiną szaleństwa. Wszędzie gdzie jest wprowadza harmonię i uśmiech.
Dba o ciągły rozwój swój i jak i swojego zespołu. Dąży do tego aby zagwarantować najwyższą jakość usług w salonie, a każdą klientkę traktuje indywidualnie i kompleksowo. Gdyby nie życiowy upór i wiara we własne możliwości nie byłoby tego najpiękniejszego i najbardziej spełniającego kobiece potrzeby miejsca w Zielonej Górze!
Dziękujemy!
Napisała Ola w imieniu „kobiecej rasy”
emilka
EMILKA… Ambitna, konkretna i precyzyjna. Przygodę z kosmetologią, masażem i odnową biologiczną rozpoczęła natychmiast po ukończeniu szkoły. W porozumieniu z klientami oraz w miarę istniejących możliwości zawsze dąży do idealnych rozwiązań. A prywatnie… fotografuje co się da, szczególnie w OGRODZIE SPA.
ola
OLA… Wulkan z ogromnym zaangażowaniem, pokładami pozytywnej energii. Organizatorka eventów, kierowniczka recepcji i wszelkiego zamieszania. W OGRODZIE SPA znalazła się z potrzeby ciągłego rozwoju, szukania nowych rozwiązań. Uwielbia kontakt z ludźmi i zaraża ich uśmiechem. I tu zaskoczenie: mama trójki cudownych dzieci i żona wyrozumiałego męża.